Translate

niedziela, 19 marca 2017

Drzwi przesuwne montowane w szafach wnękowych i garderobach :)

Chcąc dokładnie sprecyzować jakie chcemy drzwi przesuwne w naszej nowej szafie wnękowej czy garderobie powinniśmy dokładnie określić:

- oczywiście wymiary 
- obramowanie-okucie (stalowe, aluminiowe)
-  wypełnienie drzwi: płyta laminowana, lacobel, lacomat, szkło laminowane, lustro, bambus, rattan
- systemy jezdne (górne i dolne) i tory, które są niezbędne przy montażu drzwi przesuwnych, są odgórne narzucone do wybranych modeli ram Przykładowe wypełnienie drzwi: 
1 Płyta laminowana - jest produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub płyty mdf pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki.
2 Lacobel - szkło wysokiej jakości. Optycznie powiększają przestrzeń i zapewniają niesamowite wrażenia wzrokowe. Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej REF 14 odcieni oraz RAL 15 odcieni. Szkło lacobel jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia a dzięki specjalnej folii, którą jest podklejane od wewnątrz staje się "niezniszczalne" przy normalnym użytkowaniu.3 Lacomat z gat float. Specjalny gatunek szkła, idealnie płaskie i nie posiadające zniekształceń. Szkło lacomat pokryte jest z jednej strony specjalnym lakierem, sprawia to że szkło jest matowe. Lacomat, podobne do szkieł piaskowanych.4 Szkło laminowane - rodzaj szkła bezpiecznego powstającego w wyniku łączenia dwóch tafli szkła za pomocą żywicy albo na nasze życzenie wybranej przez nas foli z naszym wydrukiem zwanej "grafiką".
Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych z grafiką zawodników ulubionego zespołu czy albumu rodzinnego :)

5 Lustro - znalazły zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach naszych mieszkań i domów, Są odporne na wilgoć. Idealny pomysł na powiększenie naszego pomieszczenia w którym ma powstać nasza nowa zabudowa. Lustro podklejone jest od wewnątrz specjalną folią która wzmacnia nasze drzwi i chroni przed ewentualnym rozpryśnięciem się szkła.
Lustra występują w kilku kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.


6 Bambus - materiał naturalny. Do wypełnienia drzwi przesuwnych stosuje się matę bambusową naklejoną na płytę. Kolor wypełnienia na życzenie klienta dzięki czemu nasz bambus znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. ZALECAMY nie montować wypełnienia bambusowego do pomieszczeni wilgotnych ( pralnie, łazienki, baseny).
7 Rattan - materiał naturalny. Podobnie jak bambus, również możliwość lakierowania koloru na życzenie klienta. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza